۱۳۹۲ خرداد ۲۲, چهارشنبه

سرمایه داری الهی با نبوغ ماتحت المتفکرین امام زمانی!


سرمایه داری الهی با نبوغ ماتحت المتفکرین امام زمانی!

در حاشیه شعبده بازی انتخابات


اوضاع اقتصادی جهان کارش از بحران هم گذشته! اقتصاد ورشکسته را امپریالیستها با هر چه بیشتر مکیدن خون حقوق بگیران کشورشان و با غارت و استثمار منابع انسانی و طبیعی کشورهای "غیرغربی" بزک میکنند، دو روز پس از مرگ مارگارت تاچر، دشمن طبقه کارگر جهان، آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان  از دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس دعوت " خانوادگی" میکند که به آلمان برود، در این دعوت " خانوادگی" آنجلا عمل فرار از مالیات ثروتمندان را " زشت" می داند و از دیوید میخواهد که در مورد فرار از مالیات ثروتمندان انگلیسی کاری بکند و علت را هم "نادرست" بودن این امر وانمود میکند. در حالیکه اوضاع وخیم اقتصادی ورشکسته آنها را مجبور کرده که بورژوازی فاسد اخلاق که خود این دوتا هم جزو آن هستند را برای " نجات" خودش به میدان بکشند تا " مالبات" بدهد! دعوت مرکل افاقه میکند و دیوید کامرون دو هفته پیش اعلام میکند که متمولین نیز باید مالیات پرداخت کنندو این را در دستور کار نشست سران هشت کشور که کشور خودش "میزبان" آن است قرار میدهد! و این در حالی است که خزانه داری انگلیس باید هزینه 50 میلیون پوندی "حفاظت جان" سران هشت کشور را در ایرلند شمالی در چند روز آینده بپردازد. اگر سرمایه داری جهانی "بشردوستانه" عمل میکند دیگر این همه ترس و وحشت از "جان" شان برای چیست؟

اما چه شرایطی این ورشکستگی اقتصادی را تا حدی ترمیم میکند؟ سی و چهار سال پیش وقتی خمینی سگ دست آموز امپریالیست ها به ایران آمد برای ادامه خوش خدمتی به سرمایه داری جهانی اول گفت اقتصاد مال خر است و بعد با فریبکاریهای یکی پس از دیگری ( اخراج کارکنان دولتی در سطح وسیع، بیکار کردن خانم ها به بهانه های " الهی"، گذاشتن امتحان های ایدئولوژی استخدامی برای کارکنان جدید و قدیم، که در این امتحان ها بسیاری بدلیل "ضعیف بودن پایه های مذهبی" رد می شدند، مثلا یکی از سوالات یک راننده تاکسی این بود که در روز قدس چه غذایی خوردی و آن بیچاره هم که در آنروز دست بر قضا قرمه سبزی خورده بود پیش خود فکر کرده که اگر بکوید قرمه سبزی میگویند تو " مستکبری" و گفته بود نان و پنیر، نان و پنیر گفتن همان و رد شدن در امتحان ایدئولوژی همان! خمینی در کنار فریبکاری هایش با به استخدام در آوردن ساواکی های آدم کُش و براه انداختن ساواک امام زمانی، فعالین سیاسی مخالف رژیم شاه را شناسایی کرد و تا  توانست دستگیر کرد و در زندانها شکنجه و اعدام و سر به نیست ساخت! و قتل عام سیاسی زندانیان دهه شصت از خونبارترین جنایات رژیم اسلامی وابسته به امپریالیستها میباشد، تاکید میشود که اگر این رژیم تا زیر گوشش در ماتحت امپریالیستها نبود، و واقعا " ضداستکباری" بود انقلابیون ضدامپریالیست را دستگیر و شکنجه و اعدام و سر به نیست نمیکرد، کاری که امپریالیستها در اولین قدم رژیم های دست نشانده شان در دستور کار آنها میگذارند، و خمینی در این زمینه لازم نیود که کسی را به بهانه دیگری به جز " محارب و محلد و منافق و..." از سر راه نوکری اش به سرمایه داری جهانی بردارد! و درست همان کارهایی را بکند که رژیم سرمایه داری شاه زمان انجام دادنش را بدلیل اوج گرفتن قیام پرشکوه 57 و به زیر کشیده شدن تاج و تختش ننگین آن توسط توده های ستمدیده نداشت!) مانند " من خود دست کارگر را می بوسم" و ...رژیم اسلامی را در یک همه پرسی " آری یا نه" به مردم ایران تحمیل کرد! و هر کس انگشتش " رنگ مهر همه پرسی" نداشت فردا در سر کار بازخواست میشد و بعد هم اخراج و تحت تعقیب بود! به مدد فکری جنایتکاری همچون رفسنجانی، فقری که دامان زنان و دختران را در جامعه بیکار زده، دستمزدهای پایین و گرانی سرسام آور گرفته بود و آنان را به تن فروشی و فحشا ( در دامان خیلی از همین آخوندها و سردمداران فاسد رژیم) کشانده بود، با معرفی کثافت ترین بند فقه ( صیغه) الهی شد. و به این وسیله اولین قدم ها در راستای حفظ منافع امپریالیستها برداشته شد، مستشاران  آمریکایی و انگلیسی و آلمانی دیگر حضور فیزیکی نداشند نمایندگان  گمنام " امام زمان" آنها در ایران پاسدار منافع جنایتکارانه آنها بود! با تاراج ثروت ملی که حاصل دسترنج کارگران و زحمتکشان بود رژیم اسلامی خادم امپریالیستها تا به امروز با توسل به احکام جاهلانه الهی و با کشتار و تجاوز و قلدری بر مسند قدرت است!

امروز یک روز دیگر درست مثل زمانی که خمینی جلاد توسط امپریالیستها به ایران آورده شد، است! جناح های رژیم که در شعبده بازی های انتصاباتی مشترک المنافع و مشترک الجنایت هستند هر کدام با یک تردستی های نوع خود به فریبکاری و جلب اعتماد مردم هستند تا مردم را به پای صندوق های رآی بکشانند، بعد هم سعید جلیلی را از صندوق بیرون بیاورند، تا به این وسیله ادامه خوش خدمتی بشتر خود را به اربابان جهانی شان نشان دهند. هر کدام از کاندیداهای منتصب به اسلامی تر کردن اهداف خود پرداختند تا خیال کارگران و زحمتکشان را از بهبود شرایط کار و زندگی و اجتماعی راحت کنند. برای جلوگیری از طولانی تر شدن این نوشته تنها به چند گفته  ماتحت المتفکرین امام زمانی اشاره می شود.

قالیباف: " برای احیای عاشورا انقلاب کردیم نه نان و آب!

درخشان مشاور اقتصادی سعید جلیلی:  “شاخص‌های موجود اقتصادی باید تغییر کند این است که گفته می‌شود شاخص‌های الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت باید تدوین شود، زیرا شاخص‌های موجود سرمایه‌داری بر مبنای دیدگاه الهی نیست. این شاخص‌ها گرچه برای خود آن کشورها شاخص رشد است اما برای ما شاخص فقر و نه رشد است. در بُعد اسلامی باید گفت ثمره همه چیز در احکام شرعی خلاصه می‌شود که در حوزه فقاهت وجود دارد و یک مورد را از آن می‌گویم که برشاخص‌سازی اسلامی می‌تواند کمک کند، اگر ایران و عراق در حوزه نفت و گاز به یک پیوند استراتژیک دست یابند باید فاتحه حاکمیت آینده غرب خوانده شود."

آیا این شعار ها مانند شعار " مرگ بر استکبار جهانی" خمینی جلاد نیست؟ فرض محال که این پیوند " عملی" شد! پیوند استراتژیک رژیم سرمایه داری اسلامی دست نشانده امپریالیستها در ایران با رژیم  دست نشانده امپریالیستها در عراق چه معنی دیگر جز خدمت بزرگ خاورمیانه " به " حاکمیت غرب" میتواند داشته باشد؟ بماند که همین دیروز هند اعلام کرد که بجای ایران از عراق نفت میخرد!

اما برای تکمیل نبوغ این ماتحت المتفکرین امام زمانی، که میخواهند بر خون بیشتر کارگران و زحمتکشان و به ویژه محرومان ایران امپراطوری اسلامی نوکر حاکمیت غربی بر پاکنند ، به گفته نامی وزیر ارتباطات توجه نمایید که میگوید: "

نامی گفت: "هم اکنون با ارتقای فیبر نوری لایه های مختلف جو برای انتقال دیتای صوتی و تصویری به کار گرفته می شود، صدا و تصویر آقا امام زمان از این لایه های جدید و بالاتر از فیبر نوری برای تمام جهانیان ارسال خواهد شد!"

چرا " امام زمان" خودش آستین بالا نمیزند و فیبر نوری نمی سازد تا "سرمایه داری الهی" ملتمس  "استکبار جهانی" نشود!!! یک عمر مردم را با " غایب بودن " امام شان سر کیسه کردند و جزم کردند که " این کار خداست"، و مردم را با یک خدای دورغین مدام فریب دادند.  و امروز هم میخواهند با تکنولوژی که خرید آن از آمریکا از زمان قندچی و غرضی( یعنی همان ابتدای رژیم اسلامی ضداستکبار جهانی) وزرای پست و تلگراف و تلفن شروع شد همان زمانی که یک نفر از کارکنان بخاطر بیرون دادن این خبر از ساختمان مخابرات در چهار راه قصر " خودکشی کرده شد و به کف زمین فرود آمد"، در مخابرات تعداد کارکنان " خودکشی شده از ساختمان قصر فرود آمده " کم نیستند که اخبار پشت پرده زد و بندهای خرید از آمریکای این جانیان مردم فریب را به بیرون درز میدادند! همان روز هایی که رژیم خمینی جلاد در کوجه و خیابان در خانه و مدرسه ، در کارخانه و دانشگاه و ادارات بدنبال انقلابیون واقعی بود تا آنرا دستگیر و سر به نیست کند! یکی را در زندان و یکی را در محل کارش!

خلاصه کلام! رژیم اسلامی با تمام جناح ودسته های جنایتکارش قرار است که تمام تردستی ها خود را بکار گیرد(چنانچه تا به امروز بکار گرفته) تا با علم کردن سرمایه داری الهی،  از بروز انقلاب با پُرتر کردن جیب زالوهای جهانی ، در غرب جلوگیری کند، برای "ماندن در قدرت" رژیم چه امتیازاتی به غرب داده شده ..." امام زمان"  شان باید از تعنفگاه دین بیرون بیاید و بگوید! اقتصاد ورشکسته غرب دیگر پولی برای تغذیه سی آی ای برای فرستادن آدم کُش های القاعده ای و طالبانی ندارد. همین امروز بر سر اینکه ثروتمندان مالیات بپردازند نشست گذاشته اند، در اروپا هم اگر تا شش ماه دیگر مثلا در انگلیس مردم به دلیل شرایط طاقت فرسای ریاضت اقتصادی به خیابان نریزند، بی شک علتش " پیروزی شعبده بازی الهی" در ایران است! شعبده بازی که امروز " سرمایه داری الهی" را برای یاری رساندن به سرمایه داری جهانی به میدان می آورد! سرمایه داری الهی که به مردم میگوید" نان و آب چی؟ ما برای عاشورا انقلاب کردیم"! امام جلاد آنها که 34 سال پیش به ایران آورده شد گفت " اب و برق مجانیه"، بعد دیدیم که نه تنها آنها مجانی نشد بلکه بچه بجای تحصیل گدایی میکنند، حالا اینها میگویند آب و نان چی؟

نه تنها نباید در شعبده بازی انتخابات شرکت کرد، نه تنها باید آنرا تحریم کرد، بلکه این جانیانی که امروز این چنین با وقاحت تمام از بریدن بیشتر نان و آب مردم و سیاه تر کردن زندگی کارگر و زحمتکش و محرومان حرف میزنند را در هر جا که در دسترس بودند باید زنده زنده به آتش کشید!

صبا راهی

خرداد 1392

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر